NOT KNOWN FACTUAL STATEMENTS ABOUT ASYSDENT

Not known Factual Statements About asysdent

Not known Factual Statements About asysdent

Blog Article

Wykładvertisement „Mleko matki – płynne złoto w profilaktyce próchnicy wczesnej” zakończyła hig. stom. i asyst. stom. Renata Lukas. W jego trakcie opowiedziała nie tylko o tym, jak mechanizm pobierania pokarmu wpływa na potencjalne ryzyko występowania próchnicy oraz czy mleko matki może wspierać remineralizację szkliwa, ale również jaka jest rola higienistek w opiece stomatologicznej nad noworodkami i niemowlętami.

Nie otrzymasz biletu drogą mailową, dlatego nie martw się, jeśli nie masz go przy sobie! Rejestracja odbędzie się na miejscu – wystarczy, że podasz adres e-mail podany przy zakupie i okażesz dokument potwierdzający tożsamość, a nasz zespół potwierdzi Twoją obecność na liście uczestniczek.

Zgodnie z zapisami ustawy o niektórych zawodach medycznych, dopełnienie obowiązku ustawicznego rozwoju zawodowego polega na uzyskaniu w five-letnim okresie rozliczeniowym co najmniej 200 punktów edukacyjnych za udział w wybranych formach doskonalenia zawodowego, w tym obowiązkowo 120 punktów za udział w kursie doskonalącym.

Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na używanie technologi stosowanej przez Dentonet i naszych partnerów.

Zapraszam wszystkie Panie w sobotę ten maja do Łodzi, która najpiękniejsza jest właśnie w maju!

Przypomnijmy – od 2022 r. w Polsce obowiązuje ustawa o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego obejmująca osoby zatrudnione w ramach umowy o pracę w podmiotach leczniczych.

Diagnostyka protetyki neuromuskularnej według zasad Prof. Gerbera w planowaniu rozwiązań protetycznych i projektowaniu okluzji

Formy ustawicznego doskonalenia zawodowego przedstawicieli profesji medycznych, liczbę punktów edukacyjnych za poszczególne wydarzenia oraz dokumenty potwierdzające udział w nich zostały określone w załączniku nr 1 do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 kwietnia 2024 r. w sprawie ustawicznego rozwoju zawodowego osób wykonujących niektóre zawody medyczne.

Z pewnością możecie być Panie pewne – tak jak każdego roku – inspirującego programu naukowego konferencji i wielu ciekawych, wartościowych warsztatów praktycznych o zróżnicowanej tematyce. Mogą być Panie również pewne fantastycznej atmosfery, z której od lat znane jest nasze wydarzenie, ale to przecież w bardzo dużym stopniu zasługa Was samych – naszych „Asysdentek”.

Wirtualna rzeczywistość zmienia edukację stomatologiczną – co mówią badania? Czy mikrobiom jamy ustnej pomoże diagnozować autyzm? Nowe badania otwierają drogę do przełomu fot. 123rf.com

W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych. Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp.

Zajęcia odbywają się w formie zajęć praktycznych. Uczestnicy pod okiem trenera wykonują samodzielnie zabiegi higienizacji na sobie nawzajem oraz na pacjentach zewnętrznych.

mgr inż. Anna Ramaniuk, Wszystko co trzeba wiedzieć o nadwrażliwości w pytaniach i odpowiedziach.

Jak pracować „sprytnie”, by nie „zajechać się” emocjonalnie, Konferencja asystentka stomatologiczna ale stworzyć dobrą relację z pacjentem

Report this page